Programma

Klik hier om een venster te openen die verwijst naar de standen en uitslagen op KNKV.nl

 

Wedstrijdprogramma M.N. en W. najaar seizoen 2018/2019:
15893 7-9-2018 19:00 TFS C1 MN en W C1 1G ’t Trefpunt Dr.COMPAGNIE
18735 8-9-2018 10:00 Olympia (T) D1 MN en W D1 1b1K24  Twijzel TWIJZEL
19196 8-9-2018 10:00 Wêz Warber en Fluch E1 MN en W E1 1G  Hempens HEMPENS
13369 8-9-2018 13:15 De Pein A1 MN en W A1 1aK40  Douwe-Kamp OPEINDE
12678 8-9-2018 13:45 Drachten/Van der Wiel 5 MN en W 1 1K40  Sportlaan DRACHTEN
12782 12-9-2018 19:45 MN en W MW1 Invicta/Frigro MW1 1G  Hijum HIJUM
13543 14-9-2018 19:15 MN en W A1 Vlug & Vaardig (G) A1 2G  Hijum HIJUM
19558 15-9-2018 10:30 MN en W E1 NQL E1 2G  Hijum HIJUM
18766 15-9-2018 11:30 MN en W D1 TFS D1 2G  Hijum HIJUM
16149 15-9-2018 12:30 MN en W C1 Flamingo’s C2 2G  Hijum HIJUM
12889 19-9-2018 20:00 De Granaet MW1 MN en W MW1 1G Tolhuispark (veld) DOKKUM
13801 21-9-2018 19:15 MN en W A1 LDODK/Rinsma Modeplein A3 2G  Hijum HIJUM
18801 22-9-2018 09:30 De Pein D1 MN en W D1 1aK40  Douwe-Kamp OPEINDE
16289 22-9-2018 10:30 Frigro/Invicta C3 MN en W C1 1G  ’t Kleaster GERKESKLOOSTER
20072 22-9-2018 11:00 Flamingo’s E1 MN en W E1 2bK24  De Swadde BUITENPOST
12626 22-9-2018 14:30 MN en W 1 CSL 4 2G  Hijum HIJUM
12958 26-9-2018 19:45 MN en W MW1 NQL MW1 1G  Hijum HIJUM
14008 29-9-2018 10:00 LDODK/Rinsma Modeplein A3 MN en W A1 1K40  Kortezwaag GORREDIJK
12591 29-9-2018 12:30 DTL 3 MN en W 1 1G  Yn ‘e Bedelte HANTUM
20338 29-9-2018 13:00 MN en W E1 Flamingo’s E1 2G  Hijum HIJUM
18838 29-9-2018 14:00 MN en W D1 De Pein D1 2G  Hijum HIJUM
16621 29-9-2018 15:00 MN en W C1 Frigro/Invicta C3 1G  Hijum HIJUM
13064 3-10-2018 20:00 NQL MW1 MN en W MW1 1G De Swellen BURDAARD
14059 5-10-2018 19:15 MN en W A1 De Pein A1 2G  Hijum HIJUM
20728 6-10-2018 12:00 MN en W E1 Wêz Warber en Fluch E1 2G  Hijum HIJUM
18874 6-10-2018 13:00 MN en W D1 Olympia (T) D1 2G  Hijum HIJUM
16857 6-10-2018 14:00 MN en W C1 TFS C1 1G  Hijum HIJUM
12716 6-10-2018 15:15 MN en W 1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6 2G  Hijum HIJUM
13140 10-10-2018 19:30 Invicta/Frigro MW1 MN en W MW1 1K40  Baensein KOLLUM
18916 12-10-2018 18:30 TFS D1 MN en W D1 2G ’t Trefpunt DR.COMPAGNIE
14286 12-10-2018 20:00 Vlug & Vaardig (G) A1 MN en W A1 1K40  Garyp GARYP
21243 13-10-2018 10:00 NQL E1 MN en W E1 2G De Swellen BURDAARD
17019 13-10-2018 12:00 Flamingo’s C2 MN en W C1 2aK40  De Swadde BUITENPOST
12570 13-10-2018 17:00 SIM 2 MN en W 1 1G  Haskerdijken HASKERDIJKEN
13266 17-10-2018 19:45 MN en W MW1 De Granaet MW1 1G  Hijum HIJUM
12746 20-10-2018 14:30 MN en W 1 DTS (S) 3 2G  Hijum HIJUM