MNenW E1 Kampioen!

Wedstrijdverslag E-pupillen tegen It Fean en De Pein
11 en 18 februari 2017


De laatste twee zaalwedstrijden van de E-pupillen waren erg spannend, want onze E-pupillen hadden van de voorgaande 6 wedstrijden er 5 gewonnen en 1 gelijk gespeeld. Tegen It Fean was het 11 februari er op of er onder, want It Fean had ook nog niet verloren! De heenwedstrijd was namelijk in een gelijkspel geëindigd.

De spannende topwedstrijd werd in Hijum gespeeld met veel publiek aan de kant. Het begin was erg spannend, maar MNenW begon in het verloop van de wedstrijd steeds beter te spelen en wist voor rust nog een goede voorsprong van 2-1 te verkrijgen. In de 2e helft wisten de toppers hun specialiteit toe te passen = doorloopbal. Hier werd een paar keer mooi uit gescoord, waardoor eraan het eind een score van 6-2 op het bord stond. Op zich waren beide ploegen aan elkaar gewaagd, echter MNenW was veel scherper in het afmaken van de kansen, vooral via de doorloopbal. De overwinning was reden tot groot feest, inclusief rondrit door Hijum. Op zich was MNenW nog niet 100% zeker van het kampioenschap, echter de laatste wedstrijd was één week later tegen de nummer laatst, dus dat kon niet meer mis gaan.

De laatste wedstrijd was dus tegen De Pein in Stiens. De Pein stond puntloos onderaan en was daarom een gemakkelijke prooi voor MNenW. Ook nu was de doorloopbal enorm effectief, waardoor er een vrij simpele 6-0 ruststand op het bord stond. Ook de 2e helft werd op dezelfde manier gespeeld, en dus een 12-1 eindstand. Het mooie was dat iedereen in de wedstrijd gescoord heeft, zijnde Femke, Josien, Hinke, Jannie en Matthijs.
Al met al een zeer geslaagd zaalseizoen van de E-pupillen! Dit had niet beter gekund.
Groeten van een toeschouwer.